indrek saul kasvustrateegia coach

Anna mulle kaks päeva aega ning ma aitan sinu ettevõtte käibe 2 korda kiiremini kasvama panna.

Ilmselt oled sa minust midagi juba kuulnud – ma olen kasvustrateeg Indrek Saul ja aitan ettevõtete kasvu mitmekordselt kiirendada. Olukorras, kus tõusvad koroonanumbrid tekitavad kõhedust ning suurenev määramatus muudab ettevõtluskeskkonna üha segasemaks, on ettevõtete jätkusuutlikkuse tagamiseks eriti olulisel kohal tulemuslik strateegiline juhtinine.

Eelmise, kümme aastat tagasi lahvatanud kriisi peamine õppetund oli “KASVA JUBA KRIISI AJAL”. Need ettevõtted, kes teistest varem hakkasid kriisi ajal ärikasvu panustama, kasvasid peale kriisi 10 korda kiiremini.

Olen seisukohal, et mida suurem on usk ja pühendumine strateegiasse ning selle elluviimisesse, seda suurem on ettevõtte kasumlikkus ja kasv.  Just seetõttu soovitan sulle ja sinu tiimile minu kahepäevast KAASAVA KASVUSTRATEEGIA WORKSHOPPI, mis on tavapärasest strateegia protsessist kuni 10x kiirem ja tõhusam viis kogu tiimiga kokku leppida Sinu ettevõtte ambitsioonikad kasvueesmärgid, edutegevuste fookus, vastutajad ja elluviimise kava.

Mis kasu sa saad kaasava kasvustrateegia workshopil osalemisest

Kui osaled minu kahepäevasel kasvustrateegia workshopil, siis on tulemuseks:

 • ambitsioonikas kasvueesmärk,
 • kokkulepitud ja mõõdetavad tulemuseesmärgid,
 • selge edutegevuste ja arenduste fookus,
 • vastutus tulemuste ja tegevuste eest,
 • usk ja kindlustunne kasvustrateegiasse.

Mitmekordne tööaja ja vaimse energia kokkuhoid ning kümme korda kiiremini läbitud strateegiaprotsess on selge boonus, kuid kõige olulisem on ettevõtte käibekasvu oluline kiirenemine (kordades) ning kasumi suurenemine (kordades).

Siin on sulle 6 head põhjust, miks kasutada kasvustrateegia coachi oma ettevõtte arendamisel

 • Coachi kaasamine annab sulle kui juhile võimaluse süveneda teemasse.
 • Coach aitab märgata asju, mida sa ise ei näe.
 • Coach aitab keerulisi teemasid kergemini käsitleda.
 • Coach paneb tiimi teadmised ühes suunas tööle.
 • Coach suudab eristada olulise ebaolulisest.
 • Coach hoiab fookust ja meeskonna motivatsiooni.

Mitmekordne tööaja ja vaimse energia kokkuhoid ning kümme korda kiiremini läbitud strateegiaprotsess on selge boonus, kuid kõige olulisem on ettevõtte käibekasvu oluline kiirenemine (kordades) ning kasumi suurenemine (kordades).

Mina arvan, et sul on õige aeg oma ettevõte kriisist välja kiirendada. Kui oled selleks valmis ning tahad peale kriisi 10 korda kiiremini kasvada, kui teised, siis võta minuga ühendust. Kui sina ei kasva, siis kasvab konkurent sinu arvelt.

Võtan ühendust


ÜKS ASI VEEL…


Siin on sulle boonusvideo, kus ma räägin sellest, miks eesti ettevõtted ei saa kasvada. Kui ettevõtte võtmeisikutel on strateegiasse usk ning nad viivad seda pühendunult ellu, hakkavad suured asjad juhtuma. Vaata videot – siit saad kasulikke nõuandeid, kuidas lihtsate nippidega oma ettevõtte ärikasvule kaasa aidata.

Tervitustega,
Indrek