Indrek Saul – Ärikasvu ja strateegilise juhtimise coach
Selle artikli lugemiseks kulub sul vaid 1 minut.

Reedel, 11.septembril 2020 algusega kl.14.00 on sul võimalus osaleda Tehnopol Entertainment Week raames minu TASUTA seminaril, milles räägin hinnapsühholoogiast.


ÜRITUSEST

Teaduspark Tehnopol korraldab juba mitmendat aastat järjest “Tehnopol Entertainment Week” ürituste sarja, mis jagab vaibi Eesti edukaimas tehnoloogialinnakus töötavatele inimestele, tundegitele ja ettevõtlushuvilistele. See kasulik ürituste sari 7.-11. september ning on osalejatele täiesti TASUTA.

indrek-saul-tehnopol-entertainment-week-2020

“Tehnopol Entertainment Week 2020” raames toimub iga päev midagi huvitavat. Iga ettevõtlusega tegeleja leiab endale sellest nädalast kasulikke seminare ning loenguid.

Igal päeval keskendutakse erinevale teemale – nii on esmaspäev näiteks iduettevõtete päev, teisipäeval on fookuses tervisega seotud teemad, kolmapäeval saab tutvuda linnakuga, neljapäeval on tähelepanu all rohetehnoloogia ning reedel on kõik oodatud osalema inspiratsioonipäeval.

Ning just inspiratsioonipäevale soovitan ma Sul eriti tähelepanu pöörata.

indrek-saul-tehnopol-entertainment-week-2020

Praktiline koolitus hinnapsühholoogia kasutamisest

Reedel, 11 septemberil algusega kell 14.00 panen “Tehnopol Entertainment Week 2020” ürituste sarjale sisuka punkti oma tasuta seminariga teemal “Kuidas müüa kõrgema hinnaga”

Koolitusel saad teada, et enamikel ostjatel (mõned väga profid sisseostjad välja arvatud) ei ole õrna aimugi, milline peaks olema õige hind, ning et kõik sinu kliendid on hinnaotsuste tegemisel mõjutatud irratsionaalsest mõtlemisest.

Annan sulle ka üheksa kasulikku soovitust, kuidas sa saad kohe oma toote või teenuse hinda nii esitada, et see tunduks odav, kuid oleks kallis. Kui tahad, et sinu äri kasvaks ning soovid rohkem müüa, siis see seminar on sinu jaoks just õige koht, kus minuga lähemalt tuttavaks saada.

Seminar on kõikidele osalejatele tasuta, osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Seminar toimub Akadeemia tee 21/1, Veenuse auditooriumis. Kui sa ei saa ise kohale tulla, siis minu seminari on võimalik järelevaadata järgmisel nädalal.

Loe siit lisaks selle kohta, kes ma olen ja mida ma teen või registreeru tasuta hinnapsühholoogia seminarile.


 

Kui sa tahad olla edukas strateegiline juht, siis pead sa kindlasti:

Indrek Saul
Ettevõtte kasvustrateeg


Anna mulle kaks päeva aega ning ma aitan sinu ettevõtte käibe 2 korda kiiremini kasvama panna.


Siit leiad kasulikku lugemist