Supertrendide inspiratsioonipäev

Supertrendide inspiratsioonipäev on ühepäevane workshop, mille käigus saad selguse ja kindluse tuleviku ees ning minupoolse hinnangu ning kasulikud ettepanekud trendide mõjust oma ärile.

Kellele mõeldud

Supertrendide inspiratsioonipäev on mõeldud strateegia eest vastutavatele tiimidele, kes tahavad püsida kaasas üha kiireneva arenguga, saada selgust ja kindlust sellest, milliseid ohte ja võimalusi supertrendid endaga kaasa toovad, kuidas neile reageerida, mida ja kuidas teha.

supertrendide inspiratsioonipäev kasvustrateegia coach indrek saul

Miks vajalik

Maailm muutub üha keerulisemaks ja areng kiiremaks. Tulemas on kardinaalsed muutused – arvutid muutuvad inimestest targemaks, virtuaalne ja pärisreaalsus sulanduvad, robotid võtavad üle inimeste töö, insenerid ühendavad inimaju ja arvuti, salvestavad sinna meie mälestused ja teadvuse, geenitehnoloogid oskavad sünteesida uusi eluvorme, meditsiinitehnoloogia suudab teha inimese surematuks.

Meie arusaam tulevikust on tavapäraselt selline, et niipalju kui maailm muutus viimase viie aastaga, muutub ta järgmise viiega. Neljandas Tööstusrevolutsioonis on areng paraku täiesti teistsugune – iga aastaga on kõike kaks korda rohkem kui eelmisel, järgmise viie aasta muutused on 20-30 korda suuremad, kui eelmisel viiel.

Üha keerukamaks muutuv maailm ja kasvav tempo tekitavad ebaselgust selles, milliseid ohte ja võimalusi supertrendid endaga kaasa toovad, kuidas neile reageerida, mida ja kuidas teha? Need, kes mõistavad milliseid võimalusi ja riske toovad endaga kaasa tehnoloogiate sulandumine, eksponentsiaalsus ning supertrendid, suudavad kindlustada oma äri, ettevõtte või organisatsiooni tuleviku. Teised satuvad ajaloo mälestuste tahvlile rubriiki „Those who were not serious about getting Ubered“.

Supertrendide inspiratsioonipäeval õpime mõistma eksponentsiaalset arenguloogikat, omandame teadmised sellest, kuidas aru saada kas ja mis meie valdkonnas eksponentsiaalselt areneb, saame teada millised on eksponentsiaalselt arenevad tehnoloogiad, kuidas need tekitavad supertrende, millised supertrendid meid hakkavad mõjutama nii heas kui halvas mõttes ja õpime kavandama reaktsioone supertrendide mõjule.

supertrendide inspiratsioonipäev kasvustrateegia coach indrek saul

Kui soovid arutada, kuidas me Sinu ettevõtte kasvule kordades suurema hoo sisse anname, võta ühendust.

Võtan ühendust Pakun Sulle kokkusaamise aegu
Kirjutan Sulle tööpäeva jooksul!